Beste seizoensprestaties per onderdeel


Dit is een overzicht van geleverde prestaties tussen 01-11-2018 en 31-10-2019. Enkel de beste prestatie per persoon wordt getoond.

Mannen

100 m

Naam Prestatie
1 Aron Schott (Jongens A) 11.44 sec +0.5
2 Ruben Heijnen (Jongens A) 11.49 sec +0.5
3 Leon van Aartsen 11.56 sec +0.5
4 Lee Johnson (Jongens A) 11.61 sec +0.5
5 Sebastiaan Philipse (Jongens A) 11.71 sec +0.5
6 Jonathan Dobbelaar (Jongens B) 11.90 sec +2.4
7 Jeffrey Rijkhals (Jongens C) 11.96 sec +1.4
8 Tim de Bruijn (Jongens C) 11.99 sec +0.5
9 Vincent Decraene (Jongens B) 12.05 sec +2.4
10 Klaas de Boer 12.09 sec -2.2

200 m

Naam Prestatie
1 Aron Schott (Jongens A) 22.98 sec +0.7
2 Leon van Aartsen 23.11 sec +0.7
3 Sebastiaan Philipse (Jongens A) 23.21 sec +1.9
4 Ruben Heijnen (Jongens A) 23.62 sec +0.7
5 Lee Johnson (Jongens A) 24.14 sec +0.7
6 Klaas de Boer 24.47 sec +1.3
7 Chris Wieles (Jongens B) 24.64 sec +0.2
8 Jonathan Dobbelaar (Jongens B) 24.73 sec +0.7
9 Jeffrey Rijkhals (Jongens C) 25.09 sec +0.3
10 Mees Verbrugge (Jongens B) 25.42 sec +0.9

400 m

Naam Prestatie
1 Jasper Zuidhof 52.91 sec
2 Chris Wieles (Jongens B) 54.57 sec
3 Jamal Abdallah (Jongens B) 55.89 sec
4 Mees Verbrugge (Jongens B) 55.99 sec
5 Wouter Schets (Jongens B) 58.31 sec
6 Jeffrey Rijkhals (Jongens C) 59.01 sec
7 Jacques Zaman (Mannen 55) 1.00.44 min
8 Frans Willem van der Maas 1.00.71 min
9 Sebastiaan Bouterse 1.03.07 min
10 Henk Gerritsen (Mannen 35) 1.04.55 min

800 m

Naam Prestatie
1 Yunis Stitan 1.54.97 min
2 Jasper Zuidhof 1.59.03 min
3 Bezuayehu Petersen (Jongens A) 2.00.89 min
4 Mees Verbrugge (Jongens B) 2.05.08 min
5 Jarno Kooijman 2.06.44 min
6 Wouter Schets (Jongens B) 2.06.57 min
7 Abraham Mehari (Jongens A) 2.07.21 min
8 Jamal Abdallah (Jongens B) 2.09.71 min
9 Chris de Smit (Mannen 40) 2.13.41 min
10 Willem de Korte 2.14.23 min

1000 m

Naam Prestatie
1 Yunis Stitan 2.28.68 min
2 Mees Verbrugge (Jongens B) 2.46.16 min
3 Tobias de Zeeuw (Jongens C) 3.06.39 min
4 Julius Schletterer (Jongens D) 3.07.59 min
5 Thijs van Kooten (Jongens C) 3.07.68 min
Rijk van Dongen 3.07.68 min
7 Jeffrey Rijkhals (Jongens C) 3.09.07 min
8 Ivar Noordhoek (Jongens B) 3.13.44 min
9 Piet van Mourik (Mannen 55) 3.13.73 min
10 Jesse van den Dikkenberg (Jongens C) 3.14.7 min

1500 m

Naam Prestatie
1 Tim van den Broeke 3.45.11 min
2 Yunis Stitan 3.56.87 min
3 Floris Willeboordse 3.57.39 min
4 Bezuayehu Petersen (Jongens A) 4.04.90 min
5 Patrick de Vos 4.12.87 min
6 Wouter Verstraate 4.12.97 min
7 Sander Post (Mannen 35) 4.23.55 min
8 Ricardo Sint Nicolaas 4.24.10 min
9 Jasper Zuidhof 4.24.73 min
10 Abraham Mehari (Jongens A) 4.25.36 min

1 EM

Naam Prestatie
1 Patrick de Vos 4.41.34 min
2 Bereket Petersen (Jongens A) 4.42.9 min
3 Abraham Mehari (Jongens A) 4.47.45 min
4 Jarno Kooijman 5.03.8 min
Mees Verbrugge (Jongens B) 5.03.8 min
6 Niels van Tuil (Jongens A) 5.08.30 min
7 Jozias Boone (Mannen 35) 5.08.5 min
8 Arnoud Rijk 5.08.83 min
9 Nathan de Zeeuw (Jongens B) 5.10.68 min
10 Tom Verbeek (Mannen 35) 5.18.20 min

2000 m

Naam Prestatie
1 Mees Verbrugge (Jongens B) 7.57.0 min
2 Pascal Boonman (Jongens B) 8.37.8 min

3000 m

Naam Prestatie
1 Maikel Peeman 8.33.32 min
2 Yunis Stitan 8.49.51 min
3 Patrick de Vos 9.00.18 min
4 Bezuayehu Petersen (Jongens A) 9.09.85 min
5 Wouter Verstraate 9.18.04 min
6 Rik van Laarhoven (Mannen 40) 9.19.14 min
7 Eric Wolfert 9.32.50 min
8 Abraham Mehari (Jongens A) 9.36.18 min
9 Wouter Schets (Jongens B) 9.52.12 min
10 Edwin Stolk (Mannen 40) 10.22.74 min

5000 m

Naam Prestatie
1 Patrick de Vos 15.41.02 min
2 Erik Goossen (Mannen 45) 17.53.16 min
3 Jaap van der Veen (Mannen 50) 21.04.91 min

10000 m

Naam Prestatie
1 Job de Feijter 31.40.86 min

400 mh (91cm)

Naam Prestatie
1 Paavo de Leng (Jongens A) 1.04.99 min
2 Ivar van de Wege 1.08.40 min
3 Henk Gerritsen (Mannen 35) 1.17.74 min

hoogspringen

Naam Prestatie
1 Tim de Bruijn (Jongens C) 1.81 m
2 Ryan Karelse (Jongens B) 1.65 m
Klaas de Boer 1.65 m
4 Matthijs Roos (Jongens B) 1.60 m
Remco de Baar (Jongens C) 1.60 m
Ben Weststrate (Jongens C) 1.60 m
Erik-Jan Werkman (Jongens C) 1.60 m
8 Jeffrey Rijkhals (Jongens C) 1.55 m
Daan Schuit (Jongens C) 1.55 m
10 Quinten Mertens (Jongens C) 1.52 m

verspringen

Naam Prestatie
1 Joeri van der Hooft 7.04 m +1.9 ZK
2 Jeffrey Rijkhals (Jongens C) 5.98 m +0.3
3 Erik-Jan Werkman (Jongens C) 5.66 m +1.0
4 Lee Johnson (Jongens A) 5.65 m +0.8
5 Dylan Vink 5.52 m +0.5
6 Ryan Karelse (Jongens B) 5.50 m -0.4
7 Ivar van de Wege 5.32 m +0.9
8 Daan Schuit (Jongens C) 5.31 m +1.8
9 Ruben Heijnen (Jongens A) 5.30 m +1.8
Etienne Schuit (Mannen 45) 5.30 m +1.8 ZK M3

hinkstapspringen

Naam Prestatie
1 Daan Schuit (Jongens C) 10.24 m +1.1
2 Roan Hekkers (Jongens B) 9.66 m +1.3

polshoog

Naam Prestatie
1 Finn de Leng 3.42 m
2 Roan Hekkers (Jongens B) 2.20 m

kogel (7¼kg)

Naam Prestatie
1 Etienne Schuit (Mannen 45) 9.59 m
2 Ivar van de Wege 9.16 m
3 Henk Gerritsen (Mannen 35) 7.92 m
4 Dylan Vink 6.52 m
5 George Schanck (Mannen 35) 5.93 m

discus (2kg)

Naam Prestatie
1 Ivar van de Wege 25.50 m
2 Etienne Schuit (Mannen 45) 25.36 m

speer (800g)

Naam Prestatie
1 Lee Johnson (Jongens A) 43.47 m
2 Dylan Vink 36.49 m
3 Stef Kapteijn (Jongens B) 33.31 m
4 Etienne Schuit (Mannen 45) 30.50 m
5 Ivar van de Wege 26.68 m
6 Klaas de Boer 25.29 m
7 George Schanck (Mannen 35) 14.84 m
8 Jesse Wernsing (Jongens A) 8.53 m

4 x 100 m

Naam Prestatie
1 Ralph de Maat, Jonathan Dobbelaar, Chris Wieles, Jamal Abdallah (Jongens B) 47.90 sec
2 Tim de Bruijn, Daan Schuit, Tobias de Zeeuw, Lukas Dobbelaar 48.65 sec
3 Stef Kapteijn, Matthijs Roos, Vincent Decraene, Pascal Boonman (Jongens B) 48.67 sec
4 Daan Schuit, Tobias de Zeeuw, Lukas Dobbelaar, Tim de Bruijn (Jongens C) 49.72 sec
5 Mees Verbrugge, Wouter Schets, Roan Hekkers, Pascal Boonman (Jongens B) 50.48 sec
6 Jesse van den Dikkenberg, Remco de Baar, Quinten Mertens, Thijs van Kooten (Jongens C) 51.24 sec
7 Jesse van den Dikkenberg, Remco de Baar, Quinten Mertens, Jovi Koens (Jongens C) 52.57 sec
8 Glenn Hoffman, Albert Platteeuw, Etienne Schuit, Jacques Zaman (Mannen 45) 53.37 sec
9 Mart Kapteijn, Ben Weststrate, Nino van den Berg, Silas Broeksma (Jongens C) 56.87 sec
10 Mart Kapteijn, Nino van den Berg, Sven Oele, Sil Leenknegt (Jongens C) 57.88 sec

Zweedse estafette

Naam Prestatie
1 Glenn Hoffman, Albert Platteeuw, Etienne Schuit, Jacques Zaman (Mannen 45) 2.30.77 min