Beste seizoensprestaties per onderdeel


Dit is een overzicht van geleverde prestaties tussen 01-11-2018 en 31-10-2019. Enkel de beste prestatie per persoon wordt getoond.

Mannen

100 m

Naam Prestatie
1 Lee Johnson (Jongens A) 10.9 sec
2 Aron Schott (Jongens A) 11.44 sec +0.5
3 Ruben Heijnen (Jongens A) 11.49 sec +0.5
4 Timo Brandehof 11.50 sec +0.5
5 Leon van Aartsen 11.56 sec +0.5
6 Sebastiaan Philipse (Jongens A) 11.71 sec +0.5
7 Jonathan Dobbelaar (Jongens B) 11.90 sec +2.4
8 Klaas de Boer 11.7 sec
9 Jeffrey Rijkhals (Jongens C) 11.96 sec +1.4
10 Tim de Bruijn (Jongens C) 11.99 sec +0.5

200 m

Naam Prestatie
1 Aron Schott (Jongens A) 22.98 sec +0.7
2 Leon van Aartsen 23.11 sec +0.7
3 Sebastiaan Philipse (Jongens A) 23.21 sec +1.9
4 Ruben Heijnen (Jongens A) 23.62 sec +0.7
5 Lee Johnson (Jongens A) 24.14 sec +0.7
6 Klaas de Boer 24.47 sec +1.3
7 Chris Wieles (Jongens B) 24.64 sec +0.2
8 Jonathan Dobbelaar (Jongens B) 24.73 sec +0.7
9 Mike Dierkx 25.02 sec +0.2
10 Jeffrey Rijkhals (Jongens C) 25.09 sec +0.3

400 m

Naam Prestatie
1 Jasper Zuidhof 52.91 sec
2 Chris Wieles (Jongens B) 54.57 sec
3 Leon van Aartsen 54.79 sec
4 Paavo de Leng (Jongens A) 55.05 sec
5 Jamal Abdallah (Jongens B) 55.89 sec
6 Mees Verbrugge (Jongens B) 55.99 sec
7 Dylan Vink 57.85 sec
8 Ebrima Kanteh 58.01 sec
9 Wouter Schets (Jongens B) 58.31 sec
10 Lex van Aartsen 58.37 sec

800 m

Naam Prestatie
1 Yunis Stitan 1.54.97 min
2 Jasper Zuidhof 1.59.03 min
3 Bezuayehu Petersen (Jongens A) 1.59.99 min
4 Wouter Verstraate 2.01.58 min
5 Mees Verbrugge (Jongens B) 2.04.70 min
6 Jarno Kooijman 2.06.09 min
7 Wouter Schets (Jongens B) 2.06.57 min
8 Abraham Mehari (Jongens A) 2.07.21 min
9 Jamal Abdallah (Jongens B) 2.09.71 min
10 Chris de Smit (Mannen 40) 2.13.41 min

1000 m

Naam Prestatie
1 Yunis Stitan 2.28.68 min
2 Jasper Zuidhof 2.37.2 min
3 Luuk Balkenende 2.38.2 min
4 Patrick de Vos 2.38.7 min
5 Mees Verbrugge (Jongens B) 2.44.5 min
6 Robbert Meeuwse 3.06.1 min
7 Tobias de Zeeuw (Jongens C) 3.06.39 min
8 Remco de Baar (Jongens C) 3.06.6 min
9 Julius Schletterer (Jongens D) 3.07.59 min
10 Thijs van Kooten (Jongens C) 3.07.68 min

1500 m

Naam Prestatie
1 Tim van den Broeke 3.45.11 min
2 Yunis Stitan 3.56.87 min
3 Floris Willeboordse 3.57.39 min
4 Bezuayehu Petersen (Jongens A) 4.04.90 min
5 Wouter Verstraate 4.08.24 min
6 Paavo de Leng (Jongens A) 4.12.64 min
7 Patrick de Vos 4.12.87 min
8 Abraham Mehari (Jongens A) 4.16.05 min
9 Sander Post (Mannen 35) 4.23.55 min
10 Ricardo Sint Nicolaas 4.24.10 min

1 EM

Naam Prestatie
1 Patrick de Vos 4.41.34 min
2 Bereket Petersen (Jongens A) 4.42.9 min
3 Abraham Mehari (Jongens A) 4.47.45 min
4 Jarno Kooijman 5.03.8 min
Mees Verbrugge (Jongens B) 5.03.8 min
6 Niels van Tuil (Jongens A) 5.08.30 min
7 Jozias Boone (Mannen 35) 5.08.5 min
8 Arnoud Rijk 5.08.83 min
9 Nathan de Zeeuw (Jongens B) 5.10.68 min
10 Tom Verbeek (Mannen 35) 5.18.20 min

2000 m

Naam Prestatie
1 Mees Verbrugge (Jongens B) 7.57.0 min
2 Pascal Boonman (Jongens B) 8.37.8 min

3000 m

Naam Prestatie
1 Maikel Peeman 8.33.32 min
2 Yunis Stitan 8.49.51 min
3 Patrick de Vos 9.00.18 min
4 Bezuayehu Petersen (Jongens A) 9.07.1 min
5 Wouter Verstraate 9.18.04 min
6 Rik van Laarhoven (Mannen 40) 9.19.14 min
7 Abraham Mehari (Jongens A) 9.31.7 min
8 Eric Wolfert 9.32.50 min
9 Wouter Schets (Jongens B) 9.52.12 min
10 Luuk Balkenende 10.16.8 min

5000 m

Naam Prestatie
1 Patrick de Vos 15.41.02 min
2 Eric Wolfert 16.40.75 min
3 Erik Goossen (Mannen 45) 17.53.16 min
4 Jaap van der Veen (Mannen 50) 21.04.91 min

10000 m

Naam Prestatie
1 Job de Feijter 31.40.86 min
2 Sven Vermeulen (Mannen 40) 38.06.9 min
3 Edward de Leng (Mannen 55) 44.07.4 min
4 Frans Bos (Mannen 70) 44.09.7 min
5 Maurice Steketee (Mannen 35) 45.26.0 min
6 Frans Willem van der Maas 46.14.3 min
7 Adri Koole (Mannen 65) 47.08.9 min
8 Sjirk de Jong (Mannen 55) 47.23.8 min
9 John Guequièrre (Mannen 65) 51.20.2 min
10 Arthur Stijns (Mannen 70) 52.21.4 min

400 mh (91cm)

Naam Prestatie
1 Paavo de Leng (Jongens A) 1.04.99 min
2 Ivar van de Wege 1.08.40 min
3 Henk Gerritsen (Mannen 35) 1.17.74 min

hoogspringen

Naam Prestatie
1 Tim de Bruijn (Jongens C) 1.82 m
2 Ryan Karelse (Jongens B) 1.65 m
Klaas de Boer 1.65 m
4 Matthijs Roos (Jongens B) 1.60 m
Remco de Baar (Jongens C) 1.60 m
Ben Weststrate (Jongens C) 1.60 m
Erik-Jan Werkman (Jongens C) 1.60 m
8 Stef Kapteijn (Jongens B) 1.55 m
Tobias de Zeeuw (Jongens C) 1.55 m
Jeffrey Rijkhals (Jongens C) 1.55 m

verspringen

Naam Prestatie
1 Joeri van der Hooft 7.04 m +1.9 ZK
2 Jeffrey Rijkhals (Jongens C) 6.18 m -0.5
3 Dylan Vink 5.91 m +1.0
4 Erik-Jan Werkman (Jongens C) 5.66 m +1.0
5 Lee Johnson (Jongens A) 5.65 m +0.8
6 Ryan Karelse (Jongens B) 5.50 m -0.4
7 Ivar van de Wege 5.32 m +0.9
8 Daan Schuit (Jongens C) 5.31 m +1.8
9 Ruben Heijnen (Jongens A) 5.30 m +1.8
Etienne Schuit (Mannen 45) 5.30 m +1.8 ZK M3

hinkstapspringen

Naam Prestatie
1 Daan Schuit (Jongens C) 11.12 m -1.3
2 Tobias de Zeeuw (Jongens C) 10.94 m +0.1
3 Roan Hekkers (Jongens B) 9.66 m +1.3
4 Yunis Stitan 8.58 m

polshoog

Naam Prestatie
1 Finn de Leng 3.42 m
2 Roan Hekkers (Jongens B) 2.20 m

kogel (7¼kg)

Naam Prestatie
1 Erik de Haan (Mannen 45) 11.43 m
2 Etienne Schuit (Mannen 45) 9.59 m
3 Ivar van de Wege 9.16 m
4 René Hellebrekers (Mannen 35) 7.96 m
5 Henk Gerritsen (Mannen 35) 7.92 m
6 Klaas de Boer 7.35 m
7 Alwin de Zeeuw (Mannen 45) 6.68 m
8 Ben Vermaelen (Mannen 45) 6.54 m
9 Dylan Vink 6.52 m
10 George Schanck (Mannen 35) 5.93 m

discus (2kg)

Naam Prestatie
1 Erik de Haan (Mannen 45) 37.13 m
2 Ivar van de Wege 28.51 m
3 Etienne Schuit (Mannen 45) 26.54 m
4 Ben Vermaelen (Mannen 45) 17.80 m
5 Alwin de Zeeuw (Mannen 45) 17.03 m
6 René Hellebrekers (Mannen 35) 16.92 m
7 Dylan Vink 15.92 m

speer (800g)

Naam Prestatie
1 Lee Johnson (Jongens A) 43.47 m
2 Dylan Vink 37.04 m
3 Stef Kapteijn (Jongens B) 33.31 m
4 Etienne Schuit (Mannen 45) 30.50 m
5 Ivar van de Wege 26.68 m
6 Klaas de Boer 25.29 m
7 Yunis Stitan 18.27 m
8 Ben Vermaelen (Mannen 45) 17.71 m
9 Alwin de Zeeuw (Mannen 45) 17.55 m
10 George Schanck (Mannen 35) 14.84 m

4 x 100 m

Naam Prestatie
1 Tim de Bruijn, Tobias de Zeeuw, Jeffrey Rijkhals, Thijs van Kooten (Jongens C) 47.72 sec
2 Ralph de Maat, Jonathan Dobbelaar, Chris Wieles, Jamal Abdallah (Jongens B) 47.90 sec
3 Tim de Bruijn, Daan Schuit, Tobias de Zeeuw, Lukas Dobbelaar (Jongens C) 48.47 sec
4 Stef Kapteijn, Matthijs Roos, Vincent Decraene, Pascal Boonman (Jongens B) 48.67 sec
5 Mees Verbrugge, Wouter Schets, Roan Hekkers, Pascal Boonman (Jongens B) 50.48 sec
6 Jesse van den Dikkenberg, Remco de Baar, Quinten Mertens, Thijs van Kooten (Jongens C) 51.24 sec
7 Remco de Baar, Quinten Mertens, Jovi Koens, Thijs van Kooten (Jongens C) 51.42 sec
8 Jesse van den Dikkenberg, Remco de Baar, Quinten Mertens, Jovi Koens (Jongens C) 52.57 sec
9 Glenn Hoffman, Albert Platteeuw, Etienne Schuit, Jacques Zaman (Mannen 45) 53.37 sec
10 Mart Kapteijn, Ben Weststrate, Nino van den Berg, Silas Broeksma (Jongens C) 56.87 sec

4 x 800 m

Naam Prestatie
1 Ralph de Maat, Nathan de Zeeuw, Chris Wieles, Jamal Abdallah (Jongens B) 9.14.46 min
2 Remco de Baar, Jovi Koens, Koen Steenblok, Thijs van Kooten (Jongens C) 10.05.59 min

Zweedse estafette

Naam Prestatie
1 Ralph de Maat, Jonathan Dobbelaar, Chris Wieles, Jamal Abdallah (Jongens B) 2.12.55 min
2 Tim de Bruijn, Daan Schuit, Tobias de Zeeuw, Lukas Dobbelaar (Jongens C) 2.20.93 min
3 Glenn Hoffman, Albert Platteeuw, Etienne Schuit, Jacques Zaman (Mannen 45) 2.30.77 min