Beste seizoensprestaties per onderdeel


Dit is een overzicht van geleverde prestaties tussen 01-11-2018 en 31-10-2019. Enkel de beste prestatie per persoon wordt getoond.

Vrouwen

100 m

Naam Prestatie
1 Katja van Eetvelt (Meisjes C) 12.85 sec -0.9
2 Fleur Leenheer (Meisjes B) 13.00 sec +3.5
3 Eveline de Waard (Meisjes A) 13.01 sec +0.5
4 Ruchama Houtzager (Meisjes B) 13.43 sec +1.5
5 Anjolie Engels-Wisse (Vrouwen 40) 13.62 sec +1.3
6 Jolanda 't Jong 13.81 sec +1.3
7 Xenia Kroonen (Meisjes C) 13.85 sec +0.8
8 Eva den Exter (Meisjes B) 14.06 sec -0.3
9 Maud Pellaers (Meisjes B) 14.18 sec +3.5
Mandy Heppener (Vrouwen 35) 14.18 sec +0.5

200 m

Naam Prestatie
1 Eva den Exter (Meisjes B) 25.57 sec +1.4
2 Eveline de Waard (Meisjes A) 27.13 sec -2.2
3 Katja van Eetvelt (Meisjes C) 27.67 sec +0.1
4 Ruchama Houtzager (Meisjes B) 27.87 sec -0.3
5 Anjolie Engels-Wisse (Vrouwen 40) 27.92 sec +0.1
6 Rachida de Guchteneire (Vrouwen 35) 28.26 sec -1.1
7 Jolanda 't Jong 28.70 sec -0.1
8 Fleur Leenheer (Meisjes B) 29.03 sec +0.1
9 Ingrid Rasenberg 29.20 sec -0.3
10 Maud Pellaers (Meisjes B) 29.65 sec +0.7

400 m

Naam Prestatie
1 Iza Nijsse (Meisjes C) 1.03.74 min
2 Jolanda 't Jong 1.04.75 min
3 Ruchama Houtzager (Meisjes B) 1.05.69 min
4 Tessa Schets (Meisjes C) 1.05.92 min
5 Jasmijn van Dieren 1.06.56 min
6 Rachida de Guchteneire (Vrouwen 35) 1.06.92 min
7 Yasmine de Kraker (Meisjes D) 1.07.53 min
8 Ingrid Rasenberg 1.08.21 min
9 Patricia Dieleman-Pieters (Vrouwen 45) 1.12.61 min
10 Emma van Acker (Meisjes B) 1.14.26 min

800 m

Naam Prestatie
1 Noor Dekker 2.14.25 min
2 Tessa Schets (Meisjes C) 2.31.64 min
3 Emma van Mourik 2.32.33 min
4 Amy de Graaf (Meisjes C) 2.33.32 min
5 Fleur Leenheer (Meisjes B) 2.36.56 min
6 Lisanne Lorier (Meisjes C) 2.38.84 min
7 Veerle Smits (Meisjes B) 2.39.19 min
8 Rachida de Guchteneire (Vrouwen 35) 2.39.21 min
9 Iris Heikoop (Meisjes A) 2.40.39 min
10 Myrthe Keijmel (Meisjes C) 2.40.40 min

1000 m

Naam Prestatie
1 Emma van Mourik 3.15.31 min
2 Amy de Graaf (Meisjes C) 3.23.5 min
3 Yara Karelse (Meisjes D) 3.26.22 min
4 Sanne de Baar (Meisjes B) 3.26.9 min
5 Felien Wibbelink (Meisjes D) 3.27.77 min
6 Yasmine de Kraker (Meisjes D) 3.28.53 min
7 Tessa Schets (Meisjes C) 3.28.7 min
8 Alexandra Elias (Meisjes D) 3.29.80 min
9 Inke van den Dikkenberg (Meisjes D) 3.33.79 min
10 Britt van der Maas (Meisjes D) 3.38.35 min

1500 m

Naam Prestatie
1 Noor Dekker 4.37.36 min
2 Laurey van den Berge-Hey 5.02.37 min
3 Emma van Mourik 5.17.45 min
4 Ilse Goudswaard (Meisjes B) 5.28.03 min
5 Sanne Stitan 5.29.17 min
6 Sanne de Baar (Meisjes B) 5.29.67 min
7 Veerle Smits (Meisjes B) 5.38.26 min
8 Ruchama Houtzager (Meisjes B) 5.48.65 min
9 Tara Schuilwerve 5.54.74 min
10 Marjanne van de Sluis (Vrouwen 50) 5.59.63 min

1 EM

Naam Prestatie
1 Laurey van den Berge-Hey 5.21.81 min
2 Monique Verschuure (Vrouwen 35) 5.32.1 min
3 Ilse Goudswaard (Meisjes B) 5.52.84 min
4 Sanne de Baar (Meisjes B) 5.58.56 min
5 Veerle Smits (Meisjes B) 6.11.00 min
6 Jasmijn Geldof (Meisjes B) 6.29.3 min
7 Maud Pellaers (Meisjes B) 6.58.9 min
8 Saskia Goole (Vrouwen 45) 6.59.0 min
9 Marian Steenblok (Vrouwen 45) 7.02.7 min
10 Annemarie Verschuure (Vrouwen 40) 7.05.6 min

2000 m

Naam Prestatie
1 Jasmijn van Dieren 8.36.2 min
2 Tara Schuilwerve 8.37.0 min

3000 m

Naam Prestatie
1 Noor Dekker 10.25.52 min
2 Emma van Mourik 11.54.02 min
3 Ilse Goudswaard (Meisjes B) 12.20.04 min
4 Natasja Booij (Vrouwen 45) 12.27.08 min
5 Ruchama Houtzager (Meisjes B) 12.30.16 min
6 Jasmijn van Dieren 12.53.12 min
7 Kirsten Vierbergen (Meisjes C) 12.56.78 min
8 Sanne Stitan 13.12.90 min
9 Esma Guigui 13.19.43 min
10 Edith van Dijke 13.36.9 min

10000 m

Naam Prestatie
1 Els Gelok (Vrouwen 65) 49.52.0 min
2 Jannie de Vries (Vrouwen 60) 49.59.9 min

100 mh (84cm)

Naam Prestatie
1 Jolanda 't Jong 19.18 sec -2.0
2 Emma van Acker (Meisjes B) 19.58 sec -2.0
3 Mirthe de Zeeuw (Meisjes A) 20.72 sec +0.3

400 mh (76cm)

Naam Prestatie
1 Jolanda 't Jong 1.13.96 min

hoogspringen

Naam Prestatie
1 Mijke Kooiker (Meisjes A) 1.50 m
2 Brigitte de Geus (Meisjes D) 1.45 m
3 Yara Karelse (Meisjes D) 1.42 m
4 Charlene Kommers (Meisjes C) 1.41 m
Yasmine de Kraker (Meisjes D) 1.41 m
6 Fleur Leenheer (Meisjes B) 1.40 m
Eveline de Waard (Meisjes A) 1.40 m
8 Veerle Smits (Meisjes B) 1.35 m
Sanne de Baar (Meisjes B) 1.35 m
Lisanne Lorier (Meisjes C) 1.35 m

verspringen

Naam Prestatie
1 Katja van Eetvelt (Meisjes C) 5.15 m
2 Anjolie Engels-Wisse (Vrouwen 40) 4.96 m
3 Ruchama Houtzager (Meisjes B) 4.84 m
4 Iza Nijsse (Meisjes C) 4.81 m
5 Yara Karelse (Meisjes D) 4.58 m
6 Mijke Kooiker (Meisjes A) 4.48 m
7 Brigitte de Geus (Meisjes D) 4.47 m +0.3
Rachida de Guchteneire (Vrouwen 35) 4.47 m +0.3
9 Xenia Kroonen (Meisjes C) 4.40 m
Eveline de Waard (Meisjes A) 4.40 m

hinkstapspringen

Naam Prestatie
1 Ruchama Houtzager (Meisjes B) 9.56 m
2 Eveline de Waard (Meisjes A) 9.46 m
3 Britt van Liere 9.09 m
4 Mijke Kooiker (Meisjes A) 9.06 m -1.6
5 Isabella Hulsken (Meisjes C) 9.05 m
6 Fenna Gelderblom (Meisjes C) 8.55 m +0.6
7 Ingrid Rasenberg 8.44 m -0.1
8 Jolanda 't Jong 8.38 m
9 Fleur Leenheer (Meisjes B) 8.24 m

kogel (4kg)

Naam Prestatie
1 Marieke Riemens 13.39 m
2 Leonie Berden (Vrouwen 45) 9.78 m NK
3 Nadine de Rijke 9.52 m
4 Audrey de Beule 9.28 m
5 Vera Wisse (Vrouwen 35) 9.21 m
6 Rachida de Guchteneire (Vrouwen 35) 9.15 m
7 Britt van Liere 8.25 m
8 Emmely Schot (Vrouwen 35) 8.18 m
9 Jolanda 't Jong 8.00 m
10 Mandy Heppener (Vrouwen 35) 7.68 m

discus (1kg)

Naam Prestatie
1 Leonie Berden (Vrouwen 45) 36.67 m
2 Vera Wisse 32.36 m
3 Marieke Riemens 30.85 m
4 Audrey de Beule 27.02 m
5 Nadine de Rijke 24.44 m
6 Suzanne Verschuren (Meisjes C) 24.43 m
7 Fenne Pellaers (Meisjes C) 22.95 m
8 Jolanda 't Jong 22.07 m
9 Ingrid Rasenberg 21.99 m
10 Amy de Graaf (Meisjes C) 21.50 m

speer (600g)

Naam Prestatie
1 Marieke Riemens 32.42 m
2 Jolanda 't Jong 29.29 m
3 Audrey de Beule 28.22 m
4 Daphne Jasperse (Vrouwen 45) 27.24 m
5 Emmely Schot (Vrouwen 35) 26.91 m
6 Daisy van de Velde 23.71 m
7 Ingrid Rasenberg 21.69 m
8 Rachida de Guchteneire (Vrouwen 35) 19.79 m
9 Mandy Heppener (Vrouwen 35) 19.39 m
10 Manon Wakker (Vrouwen 35) 17.65 m

kogelslingeren (4kg)

Naam Prestatie
1 Ingrid Rasenberg 17.38 m
2 Patricia Dieleman-Pieters (Vrouwen 45) 14.69 m
3 Jolanda 't Jong 13.40 m
4 Els van Zwieten-Bus (Vrouwen 70) 10.07 m

4 x 100 m

Naam Prestatie
1 Ilse Goudswaard, Ruchama Houtzager, Fleur Leenheer, Isabella Hulsken (Meisjes B) 53.62 sec
2 Iris Heikoop, Jolanda 't Jong, Britt van Liere, Ingrid Rasenberg 54.92 sec
3 Maud Pellaers, Lisa Kapteijn, Fenna Gelderblom, Iza Nijsse (Meisjes B) 55.70 sec
4 Maud Pellaers, Fenne Pellaers, Lisa Kapteijn, Fenna Gelderblom (Meisjes B) 56.64 sec
5 Ruchama Houtzager, Anouk Leenheer, Fleur Leenheer, Isabella Hulsken (Meisjes B) 56.72 sec
6 Tara Schuilwerve, Eva den Exter, Amy Niemantsverdriet, Mijke Kooiker 58.35 sec
7 Rachida de Guchteneire, Patricia Dieleman-Pieters, Marion Goossen-Tholens, Mandy Heppener (Vrouwen 35) 59.58 sec

4 x 400 m

Naam Prestatie
1 Sanne Stitan, Emma van Mourik, Jolanda 't Jong, Ingrid Rasenberg 4.30.48 min
2 Tara Schuilwerve, Jasmijn van Dieren, Emma van Acker, Eva den Exter 4.38.8 min

4 x 800 m

Naam Prestatie
1 Iza Nijsse, Tessa Schets, Amy de Graaf, Yara Karelse (Meisjes C) 10.46.61 min

Zweedse estafette

Naam Prestatie
1 Patricia Dieleman-Pieters, Marion Goossen-Tholens, Mandy Heppener, Rachida de Guchteneire (Vrouwen 35) 2.42.94 min
2 Emma van Mourik, Jolanda 't Jong, Ingrid Rasenberg, Sanne Stitan 2.43.17 min
3 Mijke Kooiker, Emma van Acker, Eva den Exter, Amy Niemantsverdriet 2.53.10 min