Wedstrijduitslagen

Zeeuwse Kampioenschappen (15-06-2019)

Originele uitslag: Link

Meisjes D

Naam Prestatie
60 m
1 Lois van den Berge 8.74 sec -1.0 ZK
2 Yara Karelse 8.81 sec -1.0
Brigitte de Geus 9.01 sec -2.3
3 Britt van der Maas 9.17 sec -1.0
Yasmine de Kraker 9.26 sec -2.3
4 Alexandra Elias 9.32 sec -1.0
5 Yasmine de Kraker 9.36 sec -1.0
Chloe Zerbib 9.49 sec -2.3
Inke van den Dikkenberg 9.59 sec -1.6
Benthe den Hamer 9.88 sec -1.6
Demi Peeters 10.29 sec -1.6
Lieke Goudswaard 10.41 sec -1.6
600 m
1 Kiara Sluijpers 1.46.59 min ZK
2 Yara Karelse 1.55.47 min
4 Yasmine de Kraker 1.58.91 min
5 Alexandra Elias 2.01.85 min
6 Britt van der Maas 2.02.75 min
7 Benthe den Hamer 2.03.61 min
8 Inke van den Dikkenberg 2.05.40 min
9 Lois van den Berge 2.07.23 min
10 Lieke Goudswaard 2.08.76 min
60 mh (76cm)
1 Brigitte de Geus 11.33 sec -0.4 ZK
2 Yasmine de Kraker 11.62 sec -0.4
3 Yara Karelse 11.70 sec -0.8
4 Lois van den Berge 11.75 sec -0.8
5 Chloe Zerbib 12.30 sec -0.4
6 Benthe den Hamer 13.84 sec -0.8
verspringen
1 Yara Karelse 4.27 m -1.9 ZK
2 Lois van den Berge 4.13 m -1.6
4 Brigitte de Geus 3.88 m -2.7
5 Isabel van Otzel 3.85 m -2.1
6 Inke van den Dikkenberg 3.84 m -1.8
7 Chloe Zerbib 3.60 m -4.0
8 Alexandra Elias 3.45 m -1.8
9 Lieke Goudswaard 3.41 m -1.5
10 Benthe den Hamer 3.37 m -2.0
11 Demi Peeters 3.10 m -2.2
kogel (2kg)
1 Fenne Bijlhouwer 10.18 m ZK
2 Alexandra Elias 8.99 m
3 Brigitte de Geus 8.86 m
4 Lois van den Berge 8.57 m
5 Chloe Zerbib 8.16 m
6 Demi Peeters 8.15 m
7 Yara Karelse 8.01 m
8 Isabel van Otzel 7.72 m
9 Inke van den Dikkenberg 6.56 m
10 Yasmine de Kraker 6.52 m
11 Louise Peul 5.93 m
12 Benthe den Hamer 5.82 m
speer (400g)
1 Alexandra Elias 21.99 m ZK
2 Britt van der Maas 20.24 m
4 Yasmine de Kraker 17.35 m
5 Chloe Zerbib 16.89 m
7 Lieke Goudswaard 13.56 m
8 Demi Peeters 13.02 m
9 Brigitte de Geus 12.00 m
10 Yara Karelse 11.99 m
11 Benthe den Hamer 10.64 m
12 Louise Peul 10.03 m

Meisjes C

Naam Prestatie
80 m
1 Iza Nijsse 11.25 sec -2.1 ZK
2 Xenia Kroonen 11.63 sec -2.1
3 Amy de Graaf 11.82 sec -2.1
4 Charlene Kommers 12.17 sec -2.1
600 m
1 Iza Nijsse 1.48.97 min ZK
2 Amy de Graaf 1.50.17 min
3 Xenia Kroonen 2.04.09 min
80 mh (76cm)
1 Fenna Gelderblom 14.64 sec -2.2 ZK
2 Xenia Kroonen 14.86 sec -2.2
3 Iza Nijsse 15.04 sec -2.2
4 Suzanne Verschuren 17.41 sec -2.2
verspringen
1 Iza Nijsse 4.62 m -1.8 ZK
2 Amy de Graaf 4.26 m -0.8
3 Xenia Kroonen 4.22 m -1.0
kogel (3kg)
1 Suzanne Verschuren 9.87 m ZK
2 Amy de Graaf 9.81 m
3 Fenna Gelderblom 9.69 m
4 Georgette Thilleman 8.05 m
speer (500g)
1 Fenna Gelderblom 30.39 m ZK
2 Amy de Graaf 24.41 m
3 Georgette Thilleman 23.82 m
4 Suzanne Verschuren 23.68 m

Meisjes B

Naam Prestatie
800 m
1 Ilse Goudswaard 2.45.56 min
verspringen
1 Ilse Goudswaard 4.31 m +0.3
speer (500g)
1 Loïs Steenbeek 36.21 m

Meisjes A

Naam Prestatie
200 m
1 Mirthe de Zeeuw 34.37 sec -1.8
800 m
1 Mirthe de Zeeuw 3.02.38 min
verspringen
1 Mirthe de Zeeuw 3.98 m +1.3
kogel (4kg)
1 Mirthe de Zeeuw 6.27 m

Vrouwen

Naam Prestatie
100 m
1 Jolanda 't Jong 14.02 sec -1.4 ZK
3 Daisy van de Velde 17.42 sec -1.4
200 m
1 Ingrid Rasenberg 29.77 sec -1.8
2 Daisy van de Velde 38.15 sec -1.8
verspringen
1 Daisy van de Velde 3.31 m +1.5
kogel (4kg)
1 Audrey de Beule 9.28 m
speer (600g)
1 Jolanda 't Jong 27.08 m ZK
2 Audrey de Beule 25.45 m
3 Daisy van de Velde 23.71 m
4 Ingrid Rasenberg 21.69 m

Vrouwen 40

Naam Prestatie
100 m
1 Anjolie Engels-Wisse 13.89 sec -2.2
200 m
1 Anjolie Engels-Wisse 28.25 sec -1.8
verspringen
1 Anjolie Engels-Wisse 4.90 m +0.9

Vrouwen 45

Naam Prestatie
speer (600g)
1 Daphne Jasperse 27.24 m

Vrouwen 50

Naam Prestatie
kogel (3kg)
1 Nanette van der Veen-Koers 7.94 m
speer (500g)
1 Nanette van der Veen-Koers 20.13 m

Vrouwen 70

Naam Prestatie
kogel (3kg)
2 Els van Zwieten-Bus 5.62 m
speer (500g)
2 Els van Zwieten-Bus 17.55 m

Jongens D

Naam Prestatie
80 m
1 Angelo de Nooijer 10.38 sec -0.6 ZK
2 Yannick de Jong 10.90 sec -0.6
Luca Ton 11.59 sec -2.7
3 Robin Bouwhuizen 11.66 sec -0.6
4 Luca Ton 11.67 sec -0.6
5 Jeremiah Puroja 11.75 sec -0.6
6 Fabian de Maat 11.92 sec -0.6
Benjamin Pijnen 12.13 sec -2.7
Ivar Engels 12.48 sec -2.7
Koen Steenblok 12.58 sec -2.3
Jaro Steels 12.84 sec -2.3
Lucas Zandstra 13.29 sec -2.7
1000 m
1 Angelo de Nooijer 3.25.99 min ZK
2 Jaro Steels 3.27.85 min
3 Koen Steenblok 3.28.92 min
4 Ivar Engels 3.31.27 min
5 Kasper Koopman 3.34.08 min
6 Stijn Koole 3.35.24 min
80 mh (76cm)
1 Yannick de Jong 13.58 sec -1.3 ZK
2 Benjamin Pijnen 15.45 sec -1.3
3 Koen Steenblok 15.88 sec -1.3
4 Robin Bouwhuizen 16.15 sec -1.3
5 Jeremiah Puroja 17.10 sec -1.3
6 Lucas Zandstra 18.88 sec -1.3
verspringen
1 Angelo de Nooijer 5.11 m -1.9 ZK
2 Jeremiah Puroja 4.33 m -1.6
3 Yannick de Jong 4.17 m -1.2
4 Koen Steenblok 4.00 m -2.4
5 Benjamin Pijnen 3.80 m -1.5
6 Luca Ton 3.79 m -1.5
7 Kasper Koopman 3.74 m -1.2
8 Ivar Engels 3.70 m -1.4
9 Jaro Steels 3.23 m -0.9
kogel (3kg)
1 Robin Bouwhuizen 7.99 m ZK
2 Jeremiah Puroja 7.86 m
3 Yannick de Jong 7.61 m
4 Kasper Koopman 7.56 m
5 Benjamin Pijnen 6.92 m
6 Lucas Zandstra 6.13 m
speer (400g)
1 Angelo de Nooijer 35.91 m ZK
2 Jeremiah Puroja 29.85 m
3 Benjamin Pijnen 23.10 m
4 Kasper Koopman 22.32 m
5 Yannick de Jong 21.58 m
6 Ivar Engels 20.76 m
7 Robin Bouwhuizen 19.29 m
8 Koen Steenblok 18.77 m
9 Lucas Zandstra 11.77 m

Jongens C

Naam Prestatie
100 m
1 Tim de Bruijn 12.18 sec -2.0 ZK
Jeffrey Rijkhals 12.42 sec -2.0 ZK
2 Jeffrey Rijkhals 12.47 sec -2.0
Erik-Jan Werkman 12.65 sec -2.0
3 Erik-Jan Werkman 12.66 sec -2.0
4 Tobias de Zeeuw 12.92 sec -2.0
5 Thijs van Kooten 13.35 sec -2.0
6 Daan Schuit 13.42 sec -2.0
Jovi Koens 14.29 sec -2.0
Tom van Houwelingen 15.17 sec -3.4
Nino van den Berg 15.66 sec -3.4
800 m
1 Tobias de Zeeuw 2.22.06 min ZK
2 Thijs van Kooten 2.23.30 min
4 Jeffrey Rijkhals 2.32.68 min
5 Daan Schuit 2.40.84 min
6 Tom van Houwelingen 2.43.49 min
100 mh (84cm)
1 Jeffrey Rijkhals 16.02 sec -1.6 ZK
2 Daan Schuit 17.34 sec -1.6
3 Tobias de Zeeuw 17.45 sec -1.6
4 Jovi Koens 19.25 sec -1.6
6 Nino van den Berg 21.88 sec -1.6
verspringen
1 Jeffrey Rijkhals 5.73 m +2.2 ZK
2 Erik-Jan Werkman 5.66 m +1.0
3 Daan Schuit 5.31 m +1.8
5 Tobias de Zeeuw 4.67 m +1.2
6 Tom van Houwelingen 3.86 m +0.4
kogel (4kg)
1 Jeffrey Rijkhals 12.36 m ZK
2 Daan Schuit 11.39 m
3 Tobias de Zeeuw 9.84 m
5 Nino van den Berg 7.31 m
speer (600g)
1 Jeffrey Rijkhals 39.89 m ZK
2 Daan Schuit 37.24 m
4 Tobias de Zeeuw 27.84 m
5 Jovi Koens 23.29 m

Jongens B

Naam Prestatie
100 m
1 Jonathan Dobbelaar 12.69 sec -2.6 ZK
2 Stef Kapteijn 13.22 sec -2.6
3 Nathan de Zeeuw 13.93 sec -2.6
4 Rens Schuit 14.19 sec -2.6
200 m
1 Jonathan Dobbelaar 25.46 sec -1.3 ZK
2 Stef Kapteijn 26.39 sec -1.3
3 Ralph de Maat 26.51 sec -1.3
4 Ryan Karelse 26.97 sec -1.5
5 Roan Hekkers 29.61 sec -1.5
800 m
1 Mees Verbrugge 2.10.38 min ZK
2 Nathan de Zeeuw 2.14.85 min
3 Ralph de Maat 2.19.48 min
4 Dylan Bouwhuizen 2.26.08 min
verspringen
1 Ryan Karelse 5.68 m +4.5 ZK
2 Stef Kapteijn 5.16 m +2.2
3 Roan Hekkers 5.09 m +2.4
4 Rens Schuit 4.56 m +2.2
5 Jonathan Dobbelaar 3.97 m +4.0
kogel (5kg)
1 Rens Schuit 10.54 m ZK
2 Ryan Karelse 9.55 m
3 Dylan Bouwhuizen 7.19 m
speer (700g)
1 Stef Kapteijn 33.63 m ZK
2 Rens Schuit 32.82 m
3 Ryan Karelse 28.91 m
4 Dylan Bouwhuizen 28.42 m
5 Nathan de Zeeuw 12.93 m

Jongens A

Naam Prestatie
100 m
1 Aron Schott 11.78 sec -3.3 ZK
2 Ruben Heijnen 11.79 sec -3.3
3 Lars Boertien 13.00 sec -3.3
200 m
1 Aron Schott 23.59 sec -1.6
2 Ruben Heijnen 23.98 sec -1.6
verspringen
1 Ruben Heijnen 5.30 m +1.8
speer (800g)
1 Lars Boertien 40.20 m 42.50

Mannen

Naam Prestatie
100 m
1 Leon van Aartsen 12.03 sec -2.2 ZK
2 Klaas de Boer 12.09 sec -2.2
3 Dylan Vink 12.92 sec -2.2
200 m
1 Leon van Aartsen 23.51 sec -1.6 ZK
2 Dylan Vink 25.52 sec -1.6
800 m
1 Sebastiaan Bouterse 2.22.53 min
2 Dimmy Ivens 2.25.03 min
verspringen
1 Joeri van der Hooft 7.04 m +1.9 ZK
2 Dylan Vink 5.54 m +2.2
3 Ivar van de Wege 5.32 m +0.9
kogel (7¼kg)
1 Ivar van de Wege 8.49 m
speer (800g)
1 Dylan Vink 35.92 m
2 Ivar van de Wege 26.68 m

Mannen 35

Naam Prestatie
100 m
4 George Schanck 14.78 sec -2.2
200 m
4 George Schanck 33.24 sec -2.2
verspringen
4 George Schanck 3.46 m +2.5
kogel (7¼kg)
2 George Schanck 5.93 m
speer (800g)
2 George Schanck 14.84 m

Mannen 40

Naam Prestatie
100 m
2 Chris de Smit 13.76 sec -2.2
800 m
1 Chris de Smit 2.18.71 min ZK

Mannen 45

Naam Prestatie
verspringen
1 Etienne Schuit 5.30 m +1.8 ZK M3
kogel (7¼kg)
1 Etienne Schuit 9.18 m
speer (800g)
1 Etienne Schuit 30.50 m

Mannen 50

Naam Prestatie
800 m
2 Albert Platteeuw 2.23.70 min
verspringen
2 Ronald Rasenberg 4.04 m +2.3
kogel (6kg)
1 Ronald Rasenberg 9.26 m
speer (700g)
1 Ronald Rasenberg 39.31 m

Mannen 55

Naam Prestatie
100 m
1 Anton Engels 13.48 sec -2.2 ZK
3 Jacques Zaman 13.81 sec -2.2
200 m
1 Edwin Wilke 26.81 sec -2.2 ZKM35
2 Anton Engels 27.84 sec -2.2
3 Jacques Zaman 28.02 sec -2.2
800 m
3 Jacques Zaman 2.41.25 min
verspringen
3 Jacques Zaman 4.03 m +2.9

Mannen 60

Naam Prestatie
kogel (6kg)
2 Bernard Ruijsink 8.15 m
speer (700g)
2 Bernard Ruijsink 25.18 m
= elektronische tijd